Goba za poliranje 150mm zelena groba dvostranska 3M

Goba za poliranje 150mm zelena groba dvostranska 50962 3M
do -15%

Goba za poliranje 150mm zelena groba dvostranska 3M

Polirna goba 150mm groba zelena dvostranska 3M je Quick connect goba za uporabo s pastami za poliranje FAST CUT (zelen pokrovček).

Šifra artikla: Izberite možnost za prikaz šifre

Šifra artikla: 4054596194113
Šifra artikla: 4054596194021

Cenovni razpon: od 47,34 € do 48,31 €

Najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 43,13 

Preveri zalogo po trgovinah

Znesek:

Imate vprašanje? Stopite v stik z našim strokovnjakom.
+386 51 666 331, +386 2 460 41 20 / info@kupibarve.si

Share
Do brezplačne poštnine vam manjka še 200,00 
Hitra dostava
Premium kvaliteta
Varno plačevanje

Opis

Specifikacije gobe za poliranje 150mm zelena groba dvostranska 3M

Goba za poliranje 150mm groba dvostranska 3M je zelena Quick connect goba za uporabo s pastami za poliranje FAST CUT (zelen pokrovček).

Obe gobi sta del 3M-ovega zelenega sistema (Fast Cut Plus Extreme), vendar ima vsaka goba za poliranje svojo specifično vlogo pri procesu poliranja avta.

Izberite gladko gobo 50878 za hitro in agresivno odstranjevanje najtrdovratnejših prask na ravnih površinah, ali pa posezite po nagubani različici 50962, ko potrebujete vrhunski nadzor temperature in varno poliranje zahtevnih linij vašega vozila.

Nasvet: Obe gobi sta namenjeni za uporabo na 125 mm podložnih diskih (premer gobe 150 mm nudi varnostni rob).

Obe sta ključni za doseganje zrcalnega sijaja s pasto Fast Cut Plus Extreme.

Značilnosti nagubane različice (50962) – Waffle Face

  • Hlajenje: zračni kanali med gubami omogočajo boljši pretok zraka, kar drastično zmanjša segrevanje površine laka,
  • Nadzor nad pasto: gube zadržijo polirno pasto na sredini gobe in preprečujejo prehitro pršenje (splat) po okolici,
  • Prilagodljivost: nagubana goba za poliranje se odlično obnese na ukrivljenih delih karoserije, saj se gube lažje upognejo čez robove,
  • Učinek: zagotavlja nekoliko bolj nežen prehod in izjemen sijaj že v prvem koraku.

Značilnosti gladke različice (50878) – Flat Face

  • Maksimalen kontakt: celotna površina gobe je v stiku z lakom, kar poveča agresivnost polirne paste,
  • Hitrost dela: hitreje odstrani praske od brušenja (P1500/P2000), saj je trenje večje,
  • Idealna za ravne površine: gladka goba za poliranje se najbolje obnese na pokrovih motorja, strehah in vratih, kjer lahko s strojem delate hitro in enakomerno,
  • Učinek: večji “cut” (odrez), a zahteva nekoliko več pozornosti pri temperaturi laka.

Lastnosti

  • Dve gobi v eni (obojestranska),
  • Quick connect pritrditev,
  • Popolno ravnovesje,
  • Premer: 150 mm,
  • Tip: nagubana (50962) | gladka (50878).

Viri in dokumentacija

To top